e enjte, prill 12, 2007

Këndvështrim
Munda të identifikoja vetëm këto gjashtë pamje të këtij blogu me autor Zograf i cili ofron gjithashtu një Forum dhe Fotografi. Të gjitha këto me një dizajn shumë të arrirë

2 komente:

eni tha...

me pelqejne tere pamjet e ketij blogu.shume interesante.sidomos ajo me atlete te kuqe mbi barin jeshil!

tetena tha...

une nuk e kam pare kete foto qe thua ti, por jam dakord qe ana grafike eshte vertet fantastike. Autorin nuk e gjej gjekundi ne komente !