e shtunë, korrik 05, 2008

Nature's own

Ky eshte blogu i dyte i Godsend dhe ideja me duket shume e mire. Ne kete blog do te gjeni receta te ndryshme per tu kujdesur per trupin. Qellimi i recetave eshte qe te jene sa me natyrale. Me siper shkruajta trupin se doja te implikoja edhe djmete se kalojne ketej se per momentin ka vetem maska per fytyren dhe qe e di qe perdoren sidomos nga vajzat !

Nje jete buze detit


MadeInVlora, autorja shprehet: Ne fakt, kjo eshte pyetja e pare qe me vjen ne mendje mua derisa e hapa nje blog. Zakonisht s'i them mendimet e mia me gjithe qejf me ze te larte.Me duket sikur, nje pjese e imja kthehet ne fjale, dhe fjala pasi e ke thene, vanitet.Vale qe perhapet. dhe diku, me larg ose me afer, arrin momenti kur humbet.Ndoshta po te shkruheshin do ishte ndryshe, por prape ndonjehere mendimet ecin aq shpejt, sa s'arrin as ti shkruash. Ja te shoh çfare do katranos

My Art - Ardi Stefa

Ky eshte blogu i Andi Stefes. Blogu ka formen e nje ditari me ese. Blogu pak i erret ne shikimin e pare ka shkrime interesante.

e enjte, korrik 03, 2008

Kombinati Tekstil

eshte nje blog i ri artistik. Ne te do te gjeni krijimet e autorit te tij Zen. Krijimet, ne pamjen e pare te çudisin por mendoj qe cilesia eshte me e rendesihmja. Per me shume ftoj te gjithe qe kalojne ketej te gjykojne vete.

e martë, korrik 01, 2008

Albanian Reality

Autori, Casus, shprehet per blogun e tij: kam hapur kete blog ku synoj te nxis diskutime e debate mbi tema qe shqetesojne a kerkojne shtjellim ne shoqerine shqiptare. Kam filluar te postoj atje shkrime e opinione te miat dhe them ta vazhdoj kete praktike ne menyre te shpeshte.

I uroj vertet kurajo bloguesit te ri.