e shtunë, korrik 05, 2008

Nature's own

Ky eshte blogu i dyte i Godsend dhe ideja me duket shume e mire. Ne kete blog do te gjeni receta te ndryshme per tu kujdesur per trupin. Qellimi i recetave eshte qe te jene sa me natyrale. Me siper shkruajta trupin se doja te implikoja edhe djmete se kalojne ketej se per momentin ka vetem maska per fytyren dhe qe e di qe perdoren sidomos nga vajzat !

1 koment:

Ermal tha...

Faleminderit per postimin, interesant dhe i nevojitshem.