e diel, qershor 15, 2008

Godsend

Blogu Godsend me nentitullin 'A piece of me...' vjen nga Anglia. Ne formen e nje ditari ka artikuj ne shqip dhe ne anglisht. Me pelqeu ky prezantim i autores : "Hera e pare qe jam ulur te shkruaj ka qene ne klase te dyte. E frymezuar nga librat qe merrja vazhdimisht ne biblioteke dhe nga copezat e leximit letrar zhytesha me ore te tera ne enderrime me sy hapur". Lexim te kendshem

Nuk ka komente: