e enjte, maj 24, 2007

Maratonomak


Një blog me plot fotografi të marra në kontinente të ndryshëm. Temat janë të shumllojshme dhe ajo që i lidh është bukuria e fotografive. Për të kënaqur syte, mos vononi të shikoni dhe ndiqni këtë blog.

Bashk–autoret: Bizele dhe Eni

3 komente:

eni tha...

flm shume Tena per paraqitjen e blogut tone:)

tetena tha...

sa te fshehta paskeni qene mi goca (ose sa pak vigjilente eshte tjetri) nderkohe duhet une t'ju kerkoj falje qe nuk e kam pare me perpara

Anonim tha...

edhe ky blog zbulim i mire.

Me tu knaq syte ne foto.