e enjte, shkurt 22, 2007

AL(20)-LT(3)-PA(1)-ECU(1)

Unë quhem Lorna dhe jam nga Tirana. Keto 5 vitet e fundit kam jetuar, studiuar dhe punuar në vende që nuk ma kishte pritur mëndja ndonjëherë. Kjo është arsyeja që vendosa të filloj një blog.


Studiova ne Lituani për 3 vjet, më pas lëviza në USA dhe tani jam duke punuar në Ameriken e Jugut, Ekuador. Kuptohet që Shqipëria mbetet tërë kohës në zemër edhe pse jam shuummmmmë larg, përsëri ka shumë gjëra që më kujtojnë Atdhenë....

Blogu është më shumë si tip reflektimi mbi situata që hasen dita ditës...

3 komente:

Leonard Seiti tha...

Pershendetje.
Tek blogu im gjeni nje pergjigje te komentit qe kini lene.

Ju pershendes serish.

Andrea tha...

Me pelqen blogu juaj!
Te pershendes dhe do te kthehem prape tek blogu juaj.
Me duket interesant.

Shendeti tha...

Ishte kenaqesi te lexoje blogun tuaj.
Te uroj suksese.