e diel, shkurt 04, 2007

Tena në Paris

Kur fillova punën në atdhe, e filloja ditën me një kafe me miqtë e mi. Shpesh nuk kishim ç’të diskutonim dhe bënim fjalë-kryqet tek gazetat e reja (Koha Jonë dhe Shqipëria sot). Sot, jashtë atdheut, çastet e kaluara me miqtë më mungojnë shumë ndaj vendosa të hapja këtë blog për të treguar budallalliqe ose gjëra serioze që do të doja të diskutoja me ta si dikur. Dhe miq kam plot sot në blogosferë.

5 komente:

eni tha...
Komenti është hequr nga autori.
eni tha...

Blogu i Tenes eshte si nje kafe e mire shqiptare qe te ngroh sa here e lexon.

Anonim tha...

rrofsh Eni, nuk mund te kete per mua nje kompliment me te mire se sa te jap nje kafe te mire shqiptare ne maje te Parisit.

ET tha...

e kendshme te shikosh Parisin nga dritarja e Tenes :)

Anonim tha...

Rrofsh et, veç nuk po te shikoj shpesh keto kohet e fundit, mendova se me braktise (ha ha)