e mërkurë, shkurt 21, 2007

Redbonsai

Nje blog i ri që vjen direkt nga atdheu dhe quhet Redbonsai - however vast the darkness, we must supply our own light

Ka thashetheme që janë dy kontribues redBonsai dhe Consuelo. Është një blog Ditar dhe gjithashtu me shumë fotografi shumë të bukura. Fotografi nga natyra, qytete të atdheut ose më shumë intime. Kurajo këtij blogu të ri.

6 komente:

eni tha...

Nje fryme e fresket nga atdheu.te kenaq me fotot e athdeut.ja vlen te ndiqet..

ET tha...

eni ha detto...

Nje fryme e fresket nga atdheu.te kenaq me fotot e athdeut.ja vlen te ndiqet..

2007-02-22 9.05.PD
-----------------
eh kjo turqishtja :(
athdeut.???

Anonim tha...

e.T. korrigjuesu i gabimeve. Une as qe e vura re. Ne nje jete tjeter duhet te kesh qene zysh gjuhe dhe letersie

ET tha...

Qyqja, qyqja , ma harroi shqipen edhe goca e Parizit :(
"tetena ha detto...

e.T. korrigjuesu i gabimeve.."
Korrigjuesi ? :))

redBonsai tha...

Asgje, per te shtuar Tena,

Shume dakort me ty. Per te konfirmuar thashethemin po te them se jane dy blogzhgarraviteset perkatesisht redBonsai dhe Consuelo.
Na behet qejfi qe jemi mes jush dhe ju falenderojme per mikpritjen dhe komentet e intereante.

rB

tetena tha...

une e zgjodha fotografine vete dhe nese ju do te kishit nje fotografi qe te prezantotente blogun dhe ju me mire, ma dergoni kur te doni.

Dy goca, shume fantastike kemi du me çmimin e nje (ha ha)