e martë, shkurt 13, 2007

Vrima e Çelsit

Nëse doni debat, por edhe poezi edhe shqetësimet e përditshme të një Shqiptari në Greqi, duhet domodsdoshmërisht të lexoni blogun Vrima e çelsit, çdo ditë. Mos u shqetësoni për mesazhet dhe diskutimet në greqisht, gjithshka është e përkthyer dhe debatet në shqip janë më interesante – thotë dikush që as nuk di të lexoj një llaf në greqisht.

6 komente:

ET tha...

Poeti i vrimes,subjekt intrigues per nje roman, ne te ardhmen...

eni tha...

:) te rafte pika :)

eni tha...

me pelqen blogu i Nekiut.eshte plot me surpriza letrare..

Agobooks tha...

Injorant i dashur!
I zhurmshëm si gjithnjë, ashtu sikurse janë të gjithë naivët e kësaj bote!

ET tha...

Te lumte Neki !
mire ja bere !
O i eshte bere mendja çmim nobel dhe injoron si poetet e vrimes, po ashtu dhe vrimen e poetit.

Shendeti tha...

Aty mos leviz nga llogorja!
Suksese