e mërkurë, shkurt 28, 2007

Belle fleur

Një blog i mbajtur nga një New-York-eze, Alida, që ka qejf festat dhe muzikën. Një blog i shkruajtur në anglisht dhe në shqip dhe me plot mbresa nga një metropol i rëndësishëm.

1 koment:

Andrea tha...

Si lule qenke vertet!
Me pelqen blogu juaj.
Une jetoj ne Paris dhe me terhoqi vemendjen votre prenom.
Suksese.